Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (22 Mart 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar 22 Mart saat 05:15-15 Nisan saat 10:25 tarihleri arasında Koç burcunda ilerleyecek Venüs, dönemi belirsiz kalan, soru işareti uyandıran, aslında gayet iyi farkında olduğumuz ilişki meselelerinde bizi zorlamaya devam ediyor. Duygusal açıdan dengeyi kurmakta, gerginliklerden uzak durmakta şöyle tutkulu bir ilişki yaşamakta güçlük çekiyoruz.  Para evimizin yöneticisi olan Venüs, bu dönemde çıkarlarımızı korumak istediğimizi gösteriyor. Ancak karşımıza çıkan kişiler de aynı şekilde kendilerine dönük hareket edebilirler. Sözgelimi biriyle beraber olacaksak, onu çok iyi tanımamız lazım. Ne kazanır, nasıl bir hayat sürer bilmek gerekiyor. Ayrılmaya karar verdiysek, nasıl geçiniriz, nasıl bir yaşam süreriz, kaynaklarımız yerinde mi hesap etmek gerekiyor. Bir iş ortaklığı kurmak istiyorsak, iş ortağımızla aramızdaki alışverişin sözleşme anlamında sağlamlaştırılması lazım. Eğer yeni bir iş, çevre  veya bir gelişim anlamında adım atacaksak, parasal açıdan durumumuza bakmamız lazım. Venüs-Koç burcu geçişinin Mart ayı etkili tarihleri: 29, 31 Mart

 

29 Mart tarihinde, iş veya özel ortaklarınızla aranızdaki her türlü paylaşımı bilinçli bir şekilde gözden geçirmeniz gerektiğinin işaretidir. Koşullarınız gereği birilerine yardımcı olmak veya birilerine güvenerek hayatınızı kurgulamak isteyebilirsiniz. Ancak burada önemli olan sağlam yatırımlarda bulunmak ve yaşanabilecek dalgalanmaları göz önüne alarak dikkatli olmaya çalışmaktır. Onun için lütfen kimlerle iş birliği yapıyorsunuz, kimlerle yola çıkıyorsunuz veya neye güvenerek yeni bir adım atmak istiyorsunuz bunları iyice düşününüz. Ani istekler veya henüz yerli yerine oturmamış koşullar size yanlış kararlar aldırmasın.

 

Ne Fırtınalar, Ne Ayazlar Gördük Biz,

Hepsiyle baş ederiz,,,,,aşarız biz

Yeter ki, sırtımızdan vurmasın, Dost bildiklerimiz…..iremSU

 

Her birimiz için, olumlu gelişmelere işaret olması dileğimle, Can-ı yürekten sevgilerimle,

Hürriyet Astroloji

Yeni fırsatlarla karşılaşmak üzeresiniz ya da şanslı olanaklar kapıda. Çevrenize dikkatle bakmanızda fayda var! Önümüzdeki birkaç hafta boyunca siz ve bir partneriniz ortak kaynak kullanımına gidebilir, bu konularda yoğunlaşabilir veya metafizik konulara(astroloji, geçmiş yaşamlar, ölüm sonrası yaşam v.b) eğilim duyabilirsiniz.Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Biraz kendinizi kısıtlamak e güveninizi yeniden toplamak üzere içe dönüyorsunuz. Ancak geçmişi içine alan konuların yarattığı korkular yıpratıcı olabilir. Bu dönem ruh sağlığınızı zorlayan etkileri göz ardı etmeyin. Dinlenmek, başkalarına destek olacağınız uğraşlara zaman ayırmak gerekecek. Başkalarının imkanlarına ihtiyaç duyacağınız gelişmelere dikkat etmelisiniz.

Vatan Gazetesi

Dışarıya yansıttığınız rol farklı olabilir ama içten kendiyle barışık bir ruh halindesiniz bugün. Olumsuz ve yetersiz görünen şeyleri lehinize çevirmek için ideal bir enerjidesiniz. Ruhsal ve mistik bir çalışmaya katılabilirsiniz.

Turk.net

Bugünlerde detay diyerek ilgi göstermediğiniz şeyleri, sonradan ciddiye almanız gerekebilir. Bugün bununla ilgili örnekleriniz olacak. Belli konularda sürekli umutlu bir halde oluşunuz, çok enerji tüketmenize yol açıyor. Umutsuzluğu kesin reddetmeniz, umudunuzu yitireceğiniz durumlarda ruhsal yıkıma neden olabilir. Kötümser yanlarınızı gizlemeniz gerekmiyor.
Para Durumu: Yaptığınız yatırımlar ve ortaklıklardan pek hoşnut olmayabilirsiniz. Özellikle borç alacak ilişkilerinde ya da kredi kullanıyorsanız daha temkin olun. İkili ilişkilerinize ve ortaklıklarınıza daha fazla önem vermelisiniz. Atacağınız adımlarda tek başınıza hareket edemeyeceğinizi görebilirsiniz.
İş Yaşamı: Birtakım engellenmeleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir. Ortaklık türü ilişkilere karşı bu sıralar uyanık olmanız gerekiyor.
Aşk Yaşamı: Yeni bir ilişkiye başlayabilecek olma ihmali sizi heyecanlandırıyor. Hele karşınızdakinin de size karşı olumlu duygular taşıdığını bilmek bu heyecanınızı daha da arttırıyor. Ama yinede herşeyi oluruna bırakmakta yarar var.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Önümüzdeki günler içinde alıp pek de hoşnut kalmayacağınız duyumların gerçekliğini ortaya çıkarma olanağınız oldukça yeterli. Buna çaba harcamalısınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Kutsal Kadın... Her insanı kendiniz kadar iyi niyetli sanarak sırlarınızı açılma peşindesiniz. Sevgilinizle olan sorunlarınızı özellikle yakın akrabalarınıza anlatmayın.

Güneş Gazetesi

Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.

Sabah Gazetesi

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızıdoğru bir şekilde yapmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0083 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme