Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (24 Ocak 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklarsaat 05:00 itibariyle Ay, Yengeç burcunda seyrine başlayacak. Sosyal faaliyetleriniz, idealleriniz veya kısa süreli olarak gerçekleştirmeyi düşündüğünüz hedefleriniz konusunda sadece kendi adınıza değil, başkalarının da yararına olacak şekilde hareket edebilirsiniz. Bir yandan kendi temellerinizi güçlendirmeye çalışırken, diğer yandan sizin için değerli olan kişilerle yakından ilgilenmeniz, etrafınızda bulunan kişilerden olumlu yansımalar almanızı sağlayabilir. Belki çok girişken veya illa elde etme tarzında bir hırs içinde olmanız mümkün olmayabilir. Fakat şu gerçek ki, kendinize ait değerleri yani şu anda elinizde bulunanları gayet iyi koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedebilirsiniz. Mütevazı yaklaşımlar gösterebileceğiniz günlük aktivitenizde, sahip olduklarınız kadar olmayı düşündüğünüz her şeyle alakalı, olumlu değerlendirmelerde bulunmanız mümkündür. Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz. Saat 08:36sonrası sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit edebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.

 

Saat 15:44 Ay-Uranüs görünümü,güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret eder. Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz.Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandantepki göstermek istersiniz diğer yandan susmak. Bu iki farklı ruh hali sizi yorabilir.

 

Oyuncuları farklı olsa da, her aşk yürekte sahnelenir.Kimi kapalı gişe oynar senelerce, kimi daha ilk günden çekilmez işkence….iremSU

 

Güven duyabileceğimiz, huzur bulacağımız insanlarla karşılaşmamız dileğimle,

 

Hürriyet Astroloji

Ortalığı karıştırmak veya yüksek sesle konuşmak kimseye bir fayda getirmeyecektir. Sadece sizden istenilenleri yerine getirmeniz size olan saygıyı arttırırken kendinize de zaman ayırmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler ve sonrasında, daha da fazlası var!Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Sosyal açıdan hareketli ve dinamik bir gün olacak. Arkadaşlıkların getirdiği paylaşımlar sizi yeniliklere zorlarken, içinde bulunduğunuz gruplarda ani değişiklikler söz konusu. Ancak ilişkilerde yaşanan gerginlikleri esnek karşılamalısınız. Geleceğe dönük planlarda ise kaygıdan uzak durmalısınız.Sizi zorlayan değişim iş hayatınızı yakından etkileyecektir.

Vatan Gazetesi

Kalabalık ortamlarda tek başına bulunmaktan çekinmeyin. Mutla-ka yanınızda eşlik eden birinin bulunması gerekmiyor. Siz tek başınayken de kendini gösterebilecek meziyetlere sahipsiniz. Bugün için kimle olursa olsun tek sakınmanız gereken tek şey tutarsız tavırlar.

Turk.net

Bugünlerde çok ilginç bulacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor. Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir.
Para Durumu: Hayata bakışınızda ürkeklik ve genişlik bir arada. Parayla ilişkinizde de aynı çelişki gözleniyor. İyi niyetli yaklaşımlarınız bugünlerde riskli para ilişkilerinde zarar verici olabilir.
İş Yaşamı: İş ilişkilerinizde hırslı girişimciliğiniz başarılara açık. Fırsatı kendiniz yaratıyor, şansınızı çağırıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde çok verimli açılımlar sizi bekliyor.
Aşk Yaşamı: Kararınızın doğruluğu, yanlışlığı artık bir önem taşımıyor. Geçmişten arınmalısınız. Önünüze çıkan fırsatlar, sizi tedavülden kalkmış sorulardan ve yalnızlıktan kurtarabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Önümüzdeki günlerde sağlık konulu emek ve para harcamalarınız olabilir. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Su... Toplum içinde farklı yerler edinebiliyor ve sosyal çevre ediniyorsunuz. Sıradan bir kişi olmadığınız her halinizden belli. Monotonluk enerjinizi düşürebilir.

Güneş Gazetesi

Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.

Sabah Gazetesi

Kalıcı duygular peşindesiniz ve girdiğiniz çevrelerde görüştüğünüz, kişilerle empati yeteneğinizi birleştireceksiniz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için, amaçlarınızdan taviz vermek istemiyor ve ruhsal anlamda genişlemek istiyorsunuz. Çevrenizdeki kişilerin etkisinde kalmamalısınız..

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0073 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme