Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (28 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar yeni haftamız, saat 13:03 Chiron-Pluto olumlu görünümüyle başlayacak. Gerek ilişki gerekse yaşamsal her konuda derin bir dönüşümün işaretçisi olan bu enerji, doğru bir seçim için gerekli olan uyanışı sağlar. Hayatınızda ne yanlış gidiyorsa, sizi ne yoruyor ve yaralıyorsa onları tedavi edebilmeniz için size yardımcı olur. Aşkta güçlenmenizi, aşkın meyvesi olan bir çocuğa sahip olmanızı, herhangi bir alanda özel yeteneğinizle sesinizi duyurmanızı sağlar. Bu değişim yavaş yavaş işlemeye başlar ve siz bunların hayatınızdaki etkilerini yaşamaya başladığınızda bugünü hatırlayınız. İşte o denli olumlu ve güçlü bir görünüm olarak bizleri desteklemektedir.

 

Saat 13:28  Mars-Kuzey düğüm olumlu görünümü, kendimize bir hedef belirlememizde destek olduğu gibi, her anlamda bilgilenmeye ve gelişmeye dönük şekilde hareket etmemizde yardımcı oluyor. Kendimizin farkına varıyoruz. Amacımıza kitleniyoruz. Bu amaca uygun şekilde çevremizle bağlantı kuruyoruz. Başkaları üzerindeki etkimiz yükseliyor. Kişisel anlamda önceliklerimizi belirlememiz mümkün oluyor. İşte bu görünüm, bu denli kıymetlidir. Derinlikli olarak çalışır ve sizi günden güne gelişmeniz adına destekleyicidir. Benlik duygunuz ve güveniniz artar.

 

Saat 14:25-29 Ekim saat 05:44 arasında Ay-Boşluk etkisi altında olacağız. Beklemek, ne olup bittiğini bilmemek bu saatlerde bizi rahatsız edebilir. Ancak bunun hayrımıza olabileceği ihtimalini de göz ardı etmeyelim. Hani bazen, iyi ki şöyle olmamış, iyi ki adım atmamışım deriz ya. Boşluk etkisini de böyle bir açıdan ele alalım. Yarım kalan işlerimize öncelik tanıyalım. Kendimizi güçlü bir şekilde ifade edebileceğimiz alanlar hakkında bilgi edinelim. Ani kararlar vermekten kaçınalım.

 

Bütünün hayrına olacak güzel gelişmelere işaret bir hafta geçirmemiz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız sorunları özel yaşantınıza yansıtmamalısınız. Bugün, kendinize yakın hissettiğiniz kişilerin etkisinde kalabilirsiniz. Yakın dostlarınızın sizin düşüncelerinize ilgi göstermeleri oldukça kuvvetli. Duygusal ilişkinizde ön sezilerinize güvenebilirsiniz.İnatçılığınızın olumlu yönlerini göreceksiniz.

Milliyet Astroloji

Bir dizi değişikliğe gitmek ve kararlı adımlar atmak istiyorsunuz. Ancak kendinizi gereksiz yere kısıtlayacağınız konular da yok değil. Geçmişin getireceği korkuları aşmak isterken, kontrolü kaybetmeniz söz konusu. Akışta kalarak kendinize yeni bir yol bulabilirsiniz. Yakın çevre konuları yanında, eğitim hayatınızda başlayan zorlu sürece göz atmalısınız.

Turk.net

Bugün umudunuzu arttıracak gelişmeler yaşanabilir. Hayalini kurduğunuz bir haber alabilirsiniz. Bu haber yaşamınızda yeni değişikliklere neden olabilir. Olumlu değişiklikler söz konusu olduğu için ayaklarınız yerden kesilebilir.Yaşamınızdaki köklü değişiklik sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uydurmanıza rağmen biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.

Aşk Yaşamı: Huzur şimdilik size yetiyor. Bugün elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gün. Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor.

İş Yaşamı: Bugün küçük bir övgü sizi mutlu edebilir. Bir süre daha disiplinli ve yoğun bir çalışma temposu gerekebilir. Başarınızın sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Bu yönünüzle çok takdir topluyorsunuz.

Para Durumu: Yeni alışverişlerden önce bütçenizi gözden geçirmeniz yerinde olur. Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz ama giyim söz konusu olduğunda kendinizi tutamıyorsunuz.

Dikkat: Alacağınız bir haber sizi üzebilir. Üzülmeden önce meseleyi büyütüp büyütmediğinizi gözden geçirmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Gereklilik... Hedeflerinize

inatla ilerliyor ve başarılı da

oluyorsunuz. Ailenize de hak ettikleri

gibi sevgi gösteriyorsunuz.

Hürriyet Astroloji

Bazı kişiler sizin çizdiğiniz yoldan ilerlemek istemeyebilir. Bu kişilere yaklaşımınız sonucu etkileyecektir.İhtiyaçlarınızı karşılamak veya ilişkilerinizi güçlendirmek için zamana ihtiyacınız var . Bulunduğunuz gruplarda neler olup bittiğine daha yakından bakmanız, rahatlamanızı sağlayacak veriler elde etmenizi sağlayabilir . Tüm burçlar için gün geneli: Tüm hatalarına ve tutarsız taraflarına rağmen daha önce verilmiş sözlere bağlı kalmakta ısrarcı olmak ya da birlikte alınmış kararlara uymayan kişileri suçlamak eğilimi artıyor . Ancak, sözünde durmadığını düşündüğümüz kişiler, aslında bizim sözümüzde durmamızı hatırlatmak amacıyla belli konularda istikrarsız davranıyor olabilirler . Şüpheye düştüğümüz yerlerde yazdıklarımın faydasını görebileceğimizi düşünüyorum Niobe'ce . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Güneş Gazetesi

Küçük hoş sürprizlerle sevgilinizin kalbini alabilirsiniz. Karşı karşıya gelmeyi sürekli ertelemeniz, belki de birtakım güvensizliklerinizin sonucu. Bu yeni gelişme kendinizi de yenilemenizi sağlayabilir. İşlerinizde gelişmeler ve girişimlerden olumlu başarılar elde etmeniz mümkün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0069 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme