Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Yakın dostlarınızla sohbet edip sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz. Kendi yanlışlarınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz kişi üzülmekte.

Milliyet Astroloji

Ev hayatınızda değişiklikler gündeme gelebilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeyler için zaman yaratabilirsiniz. Ailenizle ilgili konulara yoğunlaşacağınız bir gündesiniz. Fikirlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda fazla idealist davranabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmaya çalışacağınız bir gündesiniz.

Elle Dergisi Astroloji

Akşam saatlerine kadar hayatı biraz daha rölantiye almanız gerekebilir. Belirsiz ve müphem şartlar daha yavaş olmanızı ve yalnızca yapmanız gerekenlere odaklanmanızı gerektirebilir. Ancak akşam saatlerinde daha hareketli ve dinamik bir ortamda kendinizi bulabilirsiniz. Sevdiğiniz konulara odaklanabilir, çevrenizle olumlu, keyifli ilişkiler içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Aşk ve ilişkiler konusu bugün sürprizlere gebe. Hayatınızda özel biri yoksa hiç tahmin etmediğiniz bir ortamda karşınıza çıkacak bir kişi ile aranızda bir elektriklenme yaşanabilir. Hızlı başlangıçlar biraz riskli olacak.

Radikal Gazetesi

Gün içinde partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla iletişim kurma konusunda mücadele, soğukluk ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilir, kendiniz de bizzat mesafe koyabilirsiniz. Keskin sınırlar çizmeden önemli paylaşımlarınızı bir diğer güne ertelemeniz gereken bugün, planlanan yolculuklar, eğitimler ve doktorlar, öğretmenlerle ilgili konularda geçici sorunlar yaşayabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

İletişim arttığı, sözlü ve yazılı anlamda kendinizi ifade edebileceğiniz, sizinle aynı yönlü düşünen kişilerle bir araya gelebileceğiniz, iş birliği yapabileceğiniz ve bu kişilerden yeni şeyler öğrenebileceğiniz günlerdesiniz. Geleceği düşünmeli, yenilikleri yakalamalı ve size maddi anlamda geri dönüşü olacak şeylere odaklanmalısınız. Anlaşmalar söz konusu olabilir.

Günün Atmosferi:Maddi başlıklı konularda dikkat gerektiren bir gündeyiz. Bazılarımız gece saatlerini biraz huzursuz veya uykusuz geçirmiş olabilirler. Genel hatlarıyla bakıldığında, ilişkilerin zorlandığı bir süreç. Konuyla ilgili Astroskop köşemizi okuyabilirsiniz. Bugün ise, özellikle sabah saatleri zorlayıcı görünüyor. Akşamüstü saatlerine kadar halsizlik, belirsizlik, kararsızlık ya da ne yöne gideceğini bilememe türünde durumlar ön planda. Akşam saatlerinde hava değişiyor. ilişkilerde daha akıcı diyaloglar içerisine girebilir veya keyifli paylaşımlarda bulunabiliriz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 26 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar saat 04:11-17:27 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Bu zaman diliminde, egonuz baskın hale gelebilir. Birlikte olduğunuz kişiden destek bekleyebilir, sosyal hayatta ve işinizde yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Eğer bu tavrınızı belli bir sınırda tutarsanız tabi ki bir sorun çıkmaz. Tam tersi durumda ise, çatışmalar meydana gelebilir.

Saat 15:28 Jüpiter-Satürn mücadeleci görünüm bize diyor ki,  ailevi sorumluluk, güvence, yuva kurmak veya aile içindeki iletişim gibi durumları şimdi daha farklı bir şekilde görebilirsin. Sözgelimi bir yuva kurabilirsin veya sorunlu bir evliliğin varsa ayrılabilirsin veyahut kendine yeni uğraşılar bulabilirsin. Emekliye ayrılabilirsin. Bütün bu durumlar yeni bir bakış açısıyla hayatı ele almanı sağlayabilir. Önemli olan gelişen hayat şartlarına göre kendini yenilemendir diyor.

Saat 17:27 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde düşünmenizi sağlıyor. Mantıklı, tarafsız bir gözlem gücünü işimizde ve ilişkilerimizde ön planda tutabilirsek çok iyi olur. Bilimsel ve teknik konulara ilgi duyacağınız bugün, çevrenizdeki kişilerle paylaşımda bulunabilir,  çıkarlarınızı koruyacak şekilde  hareket edebilirsiniz.

Saat 18:04 Ay-Mars görünümü, çalışma hayatımız ve ailevi konularda özgürlüğümüzü kısıtlayıcı, zorlayıcı hiçbir şeye tahammül göstermeyiz. Kendimizi savunmaya, doğru bildiğimiz yolda ilerlemeye çalışırız.  Ancak içinde bulunduğumuz şartlar bizi bir şeylere katlanmaya mecbur edebilir. Mars geri hareketi nedeniyle her ne olursa olsun her şeyi dikkatlice ele alınız. Çabuk karar vermeyiniz. Geçtiğimiz Nisan ayındaki gelişmeler tekrar gündeminize gelebilir. Sakinlikle gözden geçiriniz.

Saat 22:59 Ay-Venüs olumlu görünümü duygusal düşünmeden, hedefinizin farkında olarak hareket etmenin yararlı olduğunu gösteriyor. Siz şu aralar ilişki meselelerinde bir hayli karışık haldesiniz. Nasıl bir karar vermek gerektiğini bilemeyebilirsiniz. Ben uzun vadeli, güven olgusunu merkez alarak düşünmenizden yanayım.

Gönlünüzden geçen isteklerinizin gerçekleşmesi dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Aile hayatınızın sorumlulukları kendinizi geliştireceğiniz noktalarda biraz yavaşlamanıza sebep olabilir. Minimal kararlar almaya çalışın ve kararları uygun bir şekilde hayata geçirin.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0077 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme