Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Başak Burcu Falı

Sevgili Başaklar, saat 02:22 Venüs-Uranüs olumlu görünümü, fikirlerinizi kısıtlı bir alanda ifade etmenin kazandırıcı olmayacağını gösteriyor. Bilakis değişimde bulunmak istiyorsanız, farklı insanlarla temas etmelisiniz. Var olan sınırların dışına çıkmaktan korkuyorsanız, nasıl büyüyebilirsiniz. Eğer siz sürekli aynı noktadan bakmaya devam ederseniz, başkalarının ilerleyişini seyretmek zorunda kalırsınız. Yuvanızda mutlu değilseniz, birilerinin idaresi altında yaşıyorsanız ve bütün bunlardan şikayetçi iseniz, o zaman bir şeyler yapmanız, planlamanız ve artık bu kısır döngü içinde yaşamak istememeniz gayet doğal.

Saat 05:28 Ay-Güneş olumlu görünümü, herhangi bir iş üzerinde olumlu bir sonuç alabilmek için, sabırlı olmanız gerektiğini gösteriyor. Kimden ve nereden bir fayda gelecekse veyahut kimle işbirliği yapacaksak aklımızı iyi kullanmamız lazımdır. Kapris, gereksiz alınganlıkların, saplantılı düşüncelerin günü değildir. Karşılıklı diyalogla çözülmeyecek sorun yoktur.

Saat 06:19 Güneş-Neptün görünümü bizim öncelikle yetişme tarzımız ve özel ilişkilere bakış açımız arasındaki çelişkileri bir hayli vurguluyor. Belki çok küçükken bağımsız yetiştirilmiştik ve bu yüzden de ilişkilerde bağlanma zorluğu çekiyoruz veya tam tersine çok fazla baskı altında kaldık ve ilişkilerde güven sorunu yaşamaktayız. Hangisi olduğu tabii ki her Başakta farklı yönde açığa çıkar. Ancak bu enerjinin etkisi altında genelde, ideallerimize göre ailevi ve beraberlikleri ele alacağımız için, ben derim ki gerçekçi olalım.

Saat 07:33 Venüs-Chiron arasındaki zorlu görünüm, alışverişi maddi ve manevi anlamda kendimizi huzur ve güvende hissetme arzumuzu gösteriyor. Özellikle karşı cinsle olan ilişkilerimizde yarınlara dönük olarak düşünüyoruz. Hem sevgi hem cinsel anlamda yenileşmek, tazelenmek, canlanmak niyetindeyiz. Sevginin, saygı ve güvenin sağlanmadığı, istikrarsız ve şüpheli bir beraberlik bizi isyan ettirebilir. Gerektiği zaman sertleşebiliriz. Eğer yeni bir beraberlik yaşıyorsak en başından işi sıkı tutmak istiyoruz. Geçmişte yaşanmış kötü tecrübelerin izleri hala üzerimizdeyken bu sefer toleranslı davranmaya hiç niyetimiz yok.

Gününüz aydınlık içinde geçsin. Kazancınız bereketli ve yüreğiniz huzurla dolsun. Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Artık sizin için faydası olmayan iş, ilişki ya da iş birliklerini veya duygusal ya da ticari sorumluluklarınızı daha net görmenizi sağlayacak gelişmeler yaşanabilecek günlerdesiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Özellikle üretimde veya teknolojik alanlarda yenilenmeye dair projeler gündeme gelebilir. Bu yüzden iş ortamınızda fikir ayrılıkları yaşanma ihtimali gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınız ve üstleriniz arasında arabuluculuk yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyun.

Türk.net Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Bugün güne oldukça sakinbaşlayacaksınız. İnsanlarla anlaşmayı gerektiren her konuda başarılı olacaksınız. Fedakarlığın tek taraflı olmadığı konusunda size yardımcı olan arkadaşlarınız sayesinde uyumlu bir birlikteliğe başlayacaksınız. Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız.

Aşk Yaşamı: Duygusal yönden rahatsınız,eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberler heyecanlanmanıza neden olacak. Büyük istekler içerisinde olacaksınız. Sevgilinizden farklı beklentiler içerisindesiniz.

İş Yaşamı: İş hayatındaki yoğunluk size göre deği. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka işlere yönelmeniz gerekiyor ki. Bu işte de aslında çok rahatsınız.

Para Durumu: Para konularına kafa yormaktan kaçınacağınız bir gün. Para çok az ilgilendiğiniz bir konu ve kazancınızdan şikayetçi değilsiniz.

Dikkat: Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Partneriniz de belki sizi anlamakta güçlük çekiyor. Bu günler de anti-sosyal bir kişilik yapısı ilginizi çekebilir. Gerçeklerle yüz yüze gelmeyi öğrenmeli, duygularınızı karşılık beklemeden sunmalı, herhangi bir anlaşma imzalarken şartları iyi incelemelisiniz. Yıllardır istediğiniz düşleri gerçekleştirebileceksiniz.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

26 Kasım 2014 25 Kasım 2014 24 Kasım 2014 23 Kasım 2014

22 Kasım 2014 21 Kasım 2014 20 Kasım 2014 19 Kasım 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme