Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Başak Burcu Falı

Sevgili Başaklar Çarşamba gününe önemli görünümler eşliğinde merhaba diyeceğiz. Saat 10:08  itibariyle Mars-Uranüs karşıtlık etkisi altındayız. Bu görünüm, parasal mevzularda dikkatli hareket etmek, ani kararlar vermemek, mümkünse ayağınızı yorganınıza göre uzatmak gerekliliğini işaret ediyor. Özellikle beklenmedik kayıplara karşı tedbirli olmalısınız. Daha iyi yaşamak ve çok kazanmak istemeniz doğaldır.  İnsan güzel bir yaşam sürmek ister. Fakat bu istek, güçlü bir temel ve her şekliyle gözden geçirilmiş, olasılıkları hesap edilmiş bir planlamaya dayanmıyorsa bir anlamı olabilir mi? ancak şu var. Bu etki altında bazılarınız şansına bir atılımda bulunabilir veya karşınıza öyle bir teklif çıkar ki, düşünmeden evet denilebilir ve sürpriz şekilde para elde edilebilir. Ancak Mars geri harekette. O zaman iki önemli hususa dikkat edeceğiz. Paramıza sahip çıkacağız, ikincisi  yaş tahtaya ayak basmayacağız.

23 Nisan saat 12:16-7 Mayıs saat 17:57 tarihleri arasında Merkür-Boğa burcunda seyrini sürdürecek. İş hayatınızla ilgili konular ve sorumluluklarınız,  kişisel anlamdaki girişimler, eğitim-yolculuk-uzmanlık-bilgi edinme gibi mevzularda ciddiyetle düşünmenizi sağlıyor.  Öyle kolayca  kararlar verilmez. Kişi emniyetli  ve garantili olup olmadığına bakar, anlamak ister. Parasal açıdan da gelir getiren işler üzerinde düşünülür. Tanışmalar, el sıkışmalar, iş konusunda veya özel hayatınızla ilgili meselelerde güven olgusu kıymetlidir.  Eğitim, yerleşim, ticari konularda özellikle  gelecek ve maddi güvenceye bakılır. Özellikle 3 Mayıs ve civarı günlerde tartışmalardan kaçınalım. Durumları her yönüyle ele alarak hareket edelim. Sert konuşmalardan, inatlaşmalardan kaçınalım.

Saat 16:38 Mars-Pluto görünümü, dengesiz, yerli yerine oturmayan, bir türlü düzelmeyen her şeye karşı,  gücünüzü kanıtlamak üzere harekete geçmenizin işaretçisidir. Önümüzdeki birkaç gün boyunca etkili olacak bu enerji, gerilime yol açabilir. İhtiyaçlarınızı karşılamada bir hayli hırslı davranabilir, baskın tavırlar gösterebilirsiniz. Kimi Başaklarda bu durum daha farklı gelişebilir. Para ve ilişki anlamında,  dış tesirlerin üzerinizdeki hakimiyeti bir hayli zorlayıcıdır. Ancak elinizden bir şey gelmediği için, kişisel anlamda bir çatışma yaşanabilir. Sözgelimi beklediğiniz destek gecikir veyahut ilişkinizdeki sorunlar bir hayli rahatsız edebilir. Bu gerilim daha fazla kazanma hırsına  veya hiç kaybetmemek için boyun eğmenize yol açabilir. Ben derim ki, her birimiz birkaç gün sürecek zorlu etkiler altında temkinli olmaya çalışalım.

Saat 19:11-24 Nisan saat 09:55 tarihleri arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum. Kalben sevgilerimle,

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

İşiniz ve çalışma ortamınız bugünde gündeminizin en önemli konusu olacak. Ancak bu konulara daha farklı bir yaklaşım içinde olabilirsiniz. Artık harcadığınız emeği ve bunun getirileri üzerine daha ciddi bir değerlendirme yapabilirsiniz. Hatta iş hayatınızı daha iyi ve daha güvenilir bir ortamda devam ettirmeyi düşünebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Büyük miktarlı ya da uzun vadede sizi bağlayacak olan maddi taahhütlü şeyler haddinden fazla risk içeriyor bugünlerde. “Nasıl olsa öderim, gücüm yeter” dediğiniz şeyler ilerleyen dönemlerde gözünüzde büyüyecek bir hal alabilir.

Türk.net Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Huzurlu bir hayat istiyorsunuz. Basit, anlaşılır görülen bu isteği elde etmenin ne kadar güç olduğunu biliyorsunuz. Bu yüzden hayata sağlam kementler atıyorsunuz. Yani huzur bozucu bir gerginlikle huzuru arıyorsunuz. Hayatın matrak taraflarını kaçırıyorsunuz. Hayat biter kavga bitmez. Bir sakinleştirici alıp hayatı bir daha tanımlayın. Aldığınız bir kararı uygulamak üzeresiniz. Karar aşamasına birlikte geldiğiniz insanları çok iyi tanıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: İnsanlara bu konuda pek güvenli yaklaşmıyorsunuz. Bu güne kadar hep biçimini, süresini kendinizin belirlediği ilişkiler yaşadınız. Aşk banko bir oyun değildir. Beraberlik sırasındaki şaşkınlıklar, bazı düş kırıklıkları hemen valiz toplamayı gerektirmeyebilir.

İş Yaşamı: Kronikleştiğini düşündüğünüz bir takım problemli ilişkileriniz var. Bu ilişkiler sizin için fazla bir anlam taşımıyor olmalı ki, düzeltmek için bir çaba içine girmiyorsunuz. İnceldiği yerden kopmasını bekliyorsunuz. Ama iş yaşamında insanlar belli ortak değerlerin, ortak bir hayat görüşünün etrafında toplanmıyorlar. Ortak bir çıkarın beraberliği bu. Emek paylaşımı dışında bir paylaşım çok gerekli olmayabilir.

Para Durumu: Paranın sizin için bir araç olduğundan eminsiniz. Ama bazı davranışlarınız oluyor ki, onun sizin için amaç olduğu izlenimi veriyorsunuz. Sizin için söylenen hesabını çok iyi bilir yakıştırması, size de pek övgü gibi gelmiyor.

Dikkat: Bir kalabalıkla paylaştığınız bir sıkıntının içindesiniz. Sıkıntı üzüntüye dönüşebilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

ALINGANLIĞINIZIN temelinde

olumsuz düşünceleriniz var.

Coşkunuzu katamadığınız hiç bir

işi yapmak istemiyorsunuz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Başak Burcu Falı

Partnerinizin fikirlerinden etkilendiğinizi ona hissettirmek istemeyebilirsiniz. Bugün, onunla yapacağınız konuşmalar sırasında bazı yapılanmalar söz konusu olacak. Önce dinlemeli sonra karar vermelisiniz. Özgürlüğünüzü kısıtlayıcı fikirlerden uzak kalmayı başarabilir ve stratejinizi belirlerseniz, olaylar lehinize gelişecek.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014 19 Nisan 2014

18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014 15 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme