Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Enerjiniz ve şansınız yardımıyla bir çok zorluğun üstesinden geleceksiniz. Kötü anlarınızda yanınızda bulunan insanları da asla unutmayın ama.

Sözcü Gazetesi

İkili ilişkilerde, ortaklıklarda evlilikte, partner ilişkilerinde hatalı iletişim ve ifadelerden doğan yanlış anlamalar ve hayal kırıklılarına yatkın olabileceğinize işaret etmekte.  Bu birkaç gün destek beklediğiniz noktalardan umduğunuz yardımı bulamayabilirsiniz, beklentilerinizi genel olarak düşük tutmakta yarar var.  

Vatan Gazetesi

Bugünlerde aileniz sizden biraz daha motive olmanızı diğerlerine olmasa bile en azından kendinize karşı biraz daha net ve istekli hareket etmenizi bekliyor. İçinizdeki çaba gösteren tarafı bir şekilde ortaya çıkarmanız bekleniyor.

Hürriyet Aile Burçlar

Bugünlerde, hayatınızda bulunan birisi hakkında hoşunuza gitmeyen şeyler öğrenebilir veya yüzleşmekten hoşlanmayacağınız gerçeklerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Dün olduğu gibi bugün de, aile, ev, ülke ve huzur başlıklı konular ön planda. Ancak, bu sefer sabah saatlerinde birbirimizi daha iyi anlamak, birbirimize yardım etmek istiyor olacağız. Empati yapabiliyoruz bu saatlerde ve duygularımız coşkulu. Ancak, öğle sonrası saatler hayal kırıklıkları, kafa karışıklıkları, kırgınlıklar, belirsizlikler, kaygılar, dalgınlık ya da şuradan şuraya hareket etmeme isteği, ilişkileri ve bizi zorlayabilir. Karar almak veya harekete geçmek için daha güzel bir günün seçilmesinde fayda var. Günü yorumlayabilmek için, dün dahil geçen haftanın yorumlarına da bir göz atmanızda fayda var derim Niobe’ce. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 29 Kasım 2015 Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

İkili ilişkiler konusundaki belirsiz ve karmaşık durumlar, evliliğinizi veya yakın beraberliğinizi saran sis, bugün üzerinizde daha çok etkili olabilir. İlişkiler konusunda olayları akışına bırakmış durumdasınız, ancak kişisel beklenti ve egolarınız bugün sizi oldukça zorlayabilir.

Milliyet Astroloji

Duygularınızı daha kolay paylaşabileceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarla, gruplarla bir arada olmak iyi gelecek.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca aşk hayatınızda destek alırken, yeteneklerinizi, ışığınızı ve enerjinizi insanlara çok rahat bir şekilde aktararak her ortamda fark edilen kişi olacaksınız. Öğleden sonraki saatlerde motivasyonunuzu yüksek tutmanız ve sağlığınıza özen göstermeniz gereken, duygusal alınganlıklara açık olduğunuz bir süreç sözkonusu olacak.

HABERTÜRK Gazetesi

Hareketli olmakta ve hızlı davranmakta zorlanabilirsiniz. Eşiniz önemli aile meselelerinde sizi yanlış yönlendirebilir. Aile ve eş alanında bugün hayalkırıklıklarına açık olacaksınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar Pazar günümüz, saat 02:57 Ay-Uranüs görünüm etkisi altında başlıyor ve güven içinde yaşamak ve hedefinize varmak yönündeki arzularınızı işaret ediyor. Bunlar oluştuğu takdirde kendinizi huzurlu hissedeceğinizi düşünürsünüz. Diğer insanlar ve dünyanın sizi tasdik etmesinden yanasınız. Eğer başa çıkamadığınız bir takım meseleler varsa, bir yandan tepki göstermek istersiniz diğer yandan susmayı tercih edebilirsiniz. Bu iki farklı ruh halinizi doğal karşılamak gerekiyor. Saat 10:03 Ay-Jüpiter görünümü, pozitif yönde güven aşılayan, iyi hissetmenizi sağlayan dostlara, gelişmelere duyulan ihtiyacın göstergesidir. Günlük işlerimizi titizlikle takip edebiliriz. Etrafımızdaki dünyadaki gelişmelere anlamaya çalışırız. Hesabımızı biliriz. Moralimizi yüksek tutmaya çalışırız.Saat 14:46 - 30 Kasım saat 02:47 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında temkinli olmak yapılacak en doğru harekettir. Sosyal hayatınız başta olmak üzere duygu dünyanızla ilgili konularda kendi temelinizi güçlendirmek ve güvenliğinizi sağlamak olgusu ön plandadır. Kafanızın içindekileri uygulamak yerine, üzerinde düşünmek yararlıdır. Fakat tam tersine, ani bir karar vermeye kalkışmanız sakınca doğurabilir. Benim tavsiyem Ay-boşluk süresince, hiç kimsenin etkisi altında kalmadan rutin işlerinizi yapmanızdır.  Saat 16:49 Güneş-Neptün görünümü bizim öncelikle yetişme tarzımız ve özel ilişkilere bakış açımız arasındaki çelişkileri bir hayli vurguluyor. Belki çok küçükken bağımsız yetiştirilmiştik ve bu yüzden de ilişkilerde bağlanma zorluğu çekiyoruz veya tam tersine çok fazla baskı altında kaldık ve ilişkilerde güven sorunu yaşamaktayız. Hangisi olduğu tabii ki her Başakta farklı yönde açığa çıkar. Ancak bu enerjinin etkisi altında genelde, ideallerimize göre ailevi ve beraberlikleri ele alacağımız için, ben derim ki gerçekçi olalım.Mutlu gülümsemelerin günü olsun. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme