Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü,  bir çok meselenin iç yüzünü öğrenmeniz kolaydır. Çünkü algılama gücünüz gayet yüksektir. Ancak sizi rahatsız eden asıl mesele, başarılı ve mutlu olmanızı  çekemeyen insanların arkanızdan çevirdiği işlerdir. Bu insanları ne de yanlış tanımışım diye düşünebilirsiniz.

Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, ailemiz, evimiz, alım-satım ve yenileme işleri, yerleşim yerimizle ilgili konularda yaşanması muhtemel zorlukları işaret ediyor. Fikirsel farklılıklar iletişimde sorunlara yol açarken, bize hayli sorumluluk yüklüyor. Ancak bunların da akıllıca gözden geçirilme zamanıdır. Kendiniz dışında birilerine yardımcı olmak, çocuklarınız varsa onlarla ilgilenmek, istediğiniz gibi serbestçe hareket edememek sizi biraz yoracak. Ancak gerçekten bir şeylerin sağlam olması için, bizim de üstümüze düşeni yapmamız gerekiyor. Sabırlı olalım.

Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, maddi konulardaki sıkıntılarınızı veya beklediğiniz desteği, otorite konumunda kişilerle görüşmenizin önünde oluşacak engeldir. Kimi zaman gergin tepkiler göstermeniz mümkündür. Fakat sakin olmakta fayda vardır.

Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü etkisinde,  kendimizi birçok  haklı görebiliriz. Bu biraz da, moralimizi yüksek tutmak, bize karşı yanlış davranılmasının önüne geçebilmek içindir. Yaşadığımız deneyimler, iyi niyetimizin çoğu zaman kullanılmasına neden olduğu için bunu yapmak zorunda kalabiliriz. Dışa karşı taviz vermeyiz. Belli bir konuda odaklanarak, meseleleri çözmekten yanayız.

Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Takvim Gazetesi

Sevecen bir mizacınız olmasına rağmen bu özelliğinizi dışa tam olarak yansıtamıyorsunuz. İş yerinizde oldukça taktir ediliyorsunuz. Savurganlığınızı bırakmalısınız.

Hürriyet Aile Burçlar

Bu aralar duygularınızı kontrol altına almakta zorlanabilirsiniz. Hiçbir sonuca varmayacak tartışmalardan ya da gergin kişilerden uzak durmanızda fayda var. Size keyif veren alanlara ya da aktivitelere ağırlık verebilirsiniz. Kendiniz için en doğru seçimi siz yapabilirsiniz.

Günün Atmosferi:Yeni maceralara atılmak ve farklı tecrübeler kazanmak için uygun bir gündeyiz. Bugün Ay’ın olumlu açılarını kuvvetlice hissediyoruz. Görüş alışverişlerinde bulunmak, güncel bilgiler paylaşmak, jestler yapmak, yeni maceralara atılmak ya da yeni çevreler içine girmek için güzel bir süreçteyiz. Yeni yerlere seyahat edebilir ve sosyal hayatımıza renk katabiliriz. Akşam saatleri diyaloglarımız ya da görüşmelerimiz sınırlı olsa da gece saatlerinde daha yoğun bir iletişim söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde ise maddi- manevi bazı aşırılıklardan uzak durmamızda fayda var. Hepinize keyifli hafta sonları, sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 30-07-2016

Milliyet Astroloji

Hafta sonu olmasına karşın bugün kendinize yeni sorumluluklar bulabilirsiniz. Aynı zamanda çokça hareket halindesiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca sosyal ortamlar, etkinlikler, düğün, davet ve organizasyonlarda yer alabilir, geleceğe dair proje ve çalışmalarınıza hız kazandırabilir, arkadaşlarınız ve sevdiğiniz insanlarla keyifli ortamlarda yer alabilir, mutlu bir gün geçirebilirsiniz ancak akşam saatlerinde ilişkilerinizde daha anlayışlı ve ılımlı olmaya ihtiyacınız olacak.

HABERTÜRK Gazetesi

Merkür, 2 hafta boyunca sizin kişisel alanınızda dolaşacak. Çok önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. İfadeniz rahatlayacağından plan ve projelerinizi dillendirebilirsiniz.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme