Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

MADDİ konularda istediğiniz başarı grafiğine kavuşmak için, her türlü donanıma sahipsiniz. Bazıları sizi yanlış algılayacaktır.

Vatan Gazetesi

Eşinizle romantik bir zaman dilimi yaratmak, ortak ilgi alanlarınızı canlandırmak, birbirinize adanmış keyifli planlar yapmak için gayet elverişli bir gün. Sohbet edip birbirinizi dinlemek için zaman ayırmak iyi gelebilir.

Milliyet Astroloji

Gündeminiz hareketli olabilir. İşlerinizi erken saatlerde toparlamanız daha iyi olabilir. Kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Yabancılardan gelen destekler olabilir. Gün içinde değişik konularla ilgilenebilirsiniz. Eşinizle ilgili konularda uyum içinde kalmak zaman zaman zor olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda sizi uğraştıran olaylar gündeme gelebilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar saat 07:43 Ay-Mars görünümü, aileniz, eviniz ve özel ihtiyaçlarınızla ilgili alış-satış veya önemli konularda aceleyle karar vermeyiniz. İyice araştırınız ve artı eksileriyle durumu ele alınız.

Saat 20:34 Ay-Satürn görünümü, borç-alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım.

Başarılı işlere ve mutluluk verici gelişmelere açık bir gün geçirmemiz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Ortaklaşa hareket etmek durumunda kalacağınız para işleriniz olabilir. İş yaşantınızda önemli konuşmalarınız olacak. Bugün, arkadaşlarınıza karşı anlayışlı olmaya özen göstermelisiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Bu aralar seyahatler, kültürel aktiviteler, eğitimler veya karşılıklı fikir alışverişleri için uygun günlerdesiniz. Farklı ilgi alanlarına yönelmeye, yeni şeyler denemeye açık olmalısınız.

Günün Atmosferi:Fiziksel çaba gerektiren işler… Yüksek efor ve fiziksel çaba gerektiren işlerle, yeniliklerle ya da aktif olarak sporla vakit geçireceğimiz bir süreçteyiz. Öğleden sonra ise; daha profesyonel işlerimiz gündemde. Gece saatlerinde, ortam biraz gerginleşebilir ve kendimizi huzursuz hissedebiliriz. Hızlı ve ani hareketlerden uzak durmamızda yarar var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 4 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

İş hayatınızla ilgili konular üzerinizde psikolojik anlamda büyük ve önemli bir etki yaratabilir. Karşınıza güçlü ve lider figürler çıkabilir ve bu kişilerle her türlü mücadeleye kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Özelikle sabah saatlerinde enerjiniz yüksek olabilir ve ani tepkilerden uzak durduğunuzdan emin olmalısınız.

Hürriyet Astroloji

Seyahatler, kültürel aktiviteler, eğitimler veya karşılıklı fikir alışverişleri ön planda. Yeni şeyler denemekten, farklı tarzlarda kişilerden ya da ilginç hayat tarzlarından çekinmemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme