Başak Burcu

.Gen.tr

Başak Burcu Günlük Yorum (06 Şubat 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Başaklar saat 19:55olana dek Ay-Boşluk etkisi devam edecek. Ev veya ofiste yapılması gereken işlerinizde dikkatli olunuz.Evinizi kiraya verecekseniz, ev satın almayı düşünüyorsanız, bir mal alacaksanız beklemede kalınız. Kamuyla alakalı işler, bürokratik konular, yolculuk kararlarımızı 19:55olana dek gözden geçirelim. Piyasayı iyice kontrol etmeden önemli işlere kalkışmayınız. Boşluk süresince sizinle aynı düşünmeyen, karşıt görüşte insanlarla tartışmaya kalkışmayınız. Mal alımı-satışı gibi işlerde çok dikkatli olunuz veya boşluk etkisi bittikten sonra hallediniz. Sizi rahatsız eden bir durumu halletmek için kendinizi üzmeyiniz, yormayınız. Size enerji kaybettiren işlere değil, bilakis yükseltici olan ritüellere (ibadet, meditasyon gibi)ağırlık veriniz.

 

Saat 19:55itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, gayet ciddi bir şekilde her durumu gözden geçirmenizi sağlar. Aşkta gayet ciddi, sizden yaşça büyük veya olgun görüşte kişilere yönelebilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa onunla yakından ilgilenebilirsiniz. Kalbinize, kemiklerinize, sırtınıza kısaca sağlık problemlerinize gereken özeni gösteriniz.

 

Saat 21:08 Venüs-Uranüs arasındaki görünüm, hızlı bir şekilde destek bulmak ve bir an önce düşündüğünüz yenilikleri yürürlüğe koyma arzunuzun bir ifadesi. Bu yenilikler hem parasal hem iş hem de ilişki konularında olduğu için, kimi zaman kendinizi yorgun, yalnız ve tecrit edilmiş gibi hissedebilirsiniz.

 

Saat 23:31Ay-Merkür olumlu görünümü,en iyisini elde etmek adına, akıllıca ve azimle yol almanız gerektiğini hatırlatır.Olgunlukla hareket ediniz, mantıklı bir şekilde gözlemde bulununuz. Bunları yaptığınızdasonuç gerçekten size arzu ettiğiniz gelişmeleri kazandırabilir.

 

Saat 23:41 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkinizdeki sorunları ciddi bir biçimde ele almanız gerektiğini gösteriyor.

 

 

Zordur tabii ki köklendirmek bir tohumu, dönüştürmekbir çiçeğe…Emek ister,,sabır ister, zaman ister,,,İnsanoğlu sabırsız,, her şey hemen olsun ister…..iremSU

 

 

Zorlukları, güce dönüştürmemiz, güzelliklerle dolu bir gün geçirmemiz dileğimle,

 

 

Hürriyet Astroloji

Belli ilişkileriniz hakkındaki görüşleriniz netleşebilir.Herkes sizinle aynı fikirde olmayabilir. Sizin ya da karşınızdaki kişilerin kayıtsız kalmaları durumunda tartışmalar söz konusu olabilir. Neyle karşı karşıya olduğunuzu bilirseniz çözüm yolu bulmak daha kolay olabilir. Belli iş veya projelerin kontrolünü ele alabilmek için hırs ve dürtülerinizi bastırmanız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe

Milliyet Astroloji

Bugün daha esnek hareket ederek verimli sonuçlar alıyorsunuz. Evde yapılması gereken işleri toparlarken kendi özel hayatınıza gereken zaman kalacak. Zirayaşanan gerginlikler adına siz iyimser bir çaba içinde olmaya özen gösterin. Ortaklaşa işlerde ise sizi bağlayan gelişmeler aynı zamanda karmaşık etkiler taşımakta. Daha akılcı manevralar gerekiyor.

Vatan Gazetesi

Ailevi konularda heyecanlı ve hareketli bir gün olacak. Uyumlu bir tavır sergilerseniz işleriniz hızlı ve akıcı şekilde yürüyecek. Beklenmedik bir maddi kaynak ortaya çıkabilir. Kaynağın gideceği yer ev gibi görünse de siz bunu işe yatırmak konusunu da düşünmelisiniz.

Turk.net

Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmamak için her şeyi yapıyorsunuz. Onların içinde bulunduğunuz bir soruna çözüm getirmekten başka bir niyetleri olmadığını görebilmelisiniz. Tatilde geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir dostluklar bırakabilir. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz.
Para Durumu: Cömertsiniz. Paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor olabilir. Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz doğru, ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor.
İş Yaşamı: Pürüzlü bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde nasıl düzelmeye başladığını göreceksiniz. Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.
Aşk Yaşamı: İlişkinizi hala sınırlı, mesafeli tutuyorsunuz. O ise olanlardan duyduğu pişmanlığı ve üzüntüyü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. Daha yapıcı davrananı keşfetmek için, yazı-tura atmanız gerekmiyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yeni tanışıklılıkları, kalıcı arkadaşlıklara döndürmede problem yaşayabiliyorsunuz. Dün bir, bugün iki denilen ilişkilerde çok erken müdahaleleriniz, eleştirileriniz oluyor.

Takvim Gazetesi

AŞK: Hayatınızdaki titizliğinizaşk hayatınızda da kendinigösteriyor. Partnerinize karşımuhteşem bir uyumunuz var.Böyle giderse her konuda çokdaha başarılı olacaksınız.PARA: İşinizde bazıkomplekslerinizi yenerseniz ve iş arkadaşlarınızayaklaşımlarınız daha samimi olursa her şey yolunagirecek. Size uzattılan zeytin dallarını reddetmeyin.SAĞLIK: Hastalık hastası gibi davranıyorsunuz.İleriye gitmesi ruh sağlığınız için sakıncalı.

Güneş Gazetesi

Aşk yaşantınız açısından oldukça güzel ama bir o kadar da karışık bir dönemden geçiyorsunuz. İlişkinize biraz heyecan katmanız gerekiyor. Sevgilinizle sosyal etkinliklere katılarak hoş saatler geçirmeyi deneyin. İşyerinizde uyumlu davranmak sizi pek fazla zorlamayacak.

Sabah Gazetesi

Bugün, risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Sosyal yaşamınızda hareketlenme söz konusu fakat karşılaştığınız kişilerle bazı problemler söz konusu olacak. Evinizle ilgili yoğun bir çalışma temposu içindesiniz. Girişimciliğinizi farklı konular üzerinde de denemek istiyorsunuz. . Sadece, riskleriunutmamalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

23 Ağustos hangi burç olur?
24 Ağustos hangi burç olur?
25 Ağustos hangi burç olur?
26 Ağustos hangi burç olur?
27 Ağustos hangi burç olur?
28 Ağustos hangi burç olur?
29 Ağustos hangi burç olur?
30 Ağustos hangi burç olur?
31 Ağustos hangi burç olur?
1 Eylül hangi burç olur?
2 Eylül hangi burç olur?
3 Eylül hangi burç olur?
4 Eylül hangi burç olur?
5 Eylül hangi burç olur?
6 Eylül hangi burç olur?
7 Eylül hangi burç olur?
8 Eylül hangi burç olur?
9 Eylül hangi burç olur?
10 Eylül hangi burç olur?
11 Eylül hangi burç olur?
12 Eylül hangi burç olur?
13 Eylül hangi burç olur?
14 Eylül hangi burç olur?
15 Eylül hangi burç olur?
16 Eylül hangi burç olur?
17 Eylül hangi burç olur?
18 Eylül hangi burç olur?
19 Eylül hangi burç olur?
20 Eylül hangi burç olur?
21 Eylül hangi burç olur?
22 Eylül hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Başak Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0077 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme